Stefczyk Finanse (starszy opiekun finansowy)
Kasa Stefczyka jest największą spośród wszystkich kas w Polsce. Działamy na rynku usług finansowych od ponad 20 lat. Wielokrotnie zdobywaliśmy prestiżowe wyróżnienia przyznawane przez klientów oraz byliśmy doceniani jako pracodawca.

Jak to robimy?

Stawiamy na tych, którzy mają pasję i energię, następnie stwarzamy im przestrzeń do rozwoju a potem doceniamy!

Pracuj z nami!

Obecnie poszukujmy Kandydata na stanowisko:

STARSZY OPIEKUN FINANSOWY

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Zadania:

  • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług
  • dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych
  • aktywna sprzedaż produktów finansowych
  • udział w akcjach marketingowych
  • sporządzanie i weryfikacja dokumentacji w zakresie świadczonych usług
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • mile widziane wyższe
  • min. rok doświadczenia w obsłudze klienta w branży finansowej
  • znajomość pakietu MS Office
  • entuzjazm w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • dofinansowanie do Kart Multisport
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj" znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia.