Starszy Operator Maszyn - Ustawiacz Maszyn Przemysłowych

EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma EcoWipes jest jednym z czołowych producentów wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie.

W związku z dalszym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób, do zatrudnienia na stanowisku:

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Nowym Dworze Mazowieckim

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy przy obsłudze nowoczesnych linii produkcyjnych,
  • umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy,
  • dobre warunki pracy- brak czynników szkodliwych (czysto i ciepło),
  • atrakcyjne wynagrodzenie i liczne premie,
  • dodatek za dojazdy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • bogaty Fundusz Socjalny (paczki, bony podarunkowe),
  • ubezpieczenie grupowe na życie (z możliwością ubezpieczenia współmałżonka) finansowane przez pracodawcę.

Obowiązki:

  • Ustawianie i regulacje maszyn,
  • Usuwanie drobnych usterek,
  • Osiąganie celów dotyczących wydajności, odpadowości ,wspólnie z zespołem produkcyjnym.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane mechaniczne,
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym,
  • Zdolności techniczne,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne