Starszy Operator Maszyn - Ustawiacz Maszyn Przemysłowych

EcoWipes EWS Sp. z o.o. Sp. J.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku ,będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Bieżący nadzór techniczny nad grupą maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Ustawianie i regulacje maszyn , zgodnie z dokumentacją i instrukcją
  • Aktywne uczestniczenie w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Diagnozowanie i ocenę oraz usuwanie usterek i wykonywanie  drobnych napraw
  • Uczestniczenie w wykonywaniu przeglądów i konserwacji maszyn, zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Analizowanie przyczyn przestojów, usterek, awarii
  • Osiąganie celów dot. wydajności, odpadowości ,wspólnie z zespołem produkcyjnym
  • Wprowadzanie ciągłych optymalizacji w celu poprawy osiąganych wyników (minimalizacja odpadów, eliminacja wąskich gardeł , etc..)
  • Uczestniczenie w uruchamianiu nowych maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne w kierunku mechanicznym
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym o podobnym profilu (mechanika precyzyjna, obróbka skrawaniem, poligrafia, pakowarki)
  • Praktyczna wiedza  z zakresu mechaniki, budowy maszyn, podstaw automatyki i pneumatyki
  • Wysokie zdolności manualne
  • Odpowiedzialność i sumienność, zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na okres próbny
  • Stabilną pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne