ManpowerGroup Sp. z o.o.

Starszy operator CNC

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Numer ref. OMA/020/SJA

Zadania:

  • Wykonywanie zadań na określonym przez bezpośredniego przełożonego odcinku pracy
  • Utrzymywanie ładu i porządku na stanowisku pracy
  • Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami roboczymi, dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną
  • Bieżąca kontrola wykonania operacji pod względem jakościowym i terminowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość podjęcia długofalowej współpracy łącznie z przejęciem przez firmę
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach, podnoszenia kwalifikacji
  • Dostęp do pracowniczej platformy zakupowej
  • Możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Manpower Premium (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i inne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - co najmniej kilkuletnia praktyka w pracy na wieloosiowych maszynach CNC (tokarki, frezarki)
  • Znajomość praktycznej obsługi sterowania w systemie Fanuc, Sinumerik, wprowadzanie korekt do istniejących programów
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Posługiwanie się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie samodzielnego czytania instrukcji obsługi maszyny (dodatkowy atut)
  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Aplikacje można składać również w agencji Manpower w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85/87 (budynek Orion ; I p.).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials