ManpowerGroup Sp. z o.o.

Starszy Magazynier

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej w zakresie przyjęć do magazynu, rozchodów i ruchów międzymagazynowych
  • Załadunki i rozładunki dostaw wychodzących i przychodzących
  • Prowadzenie dokumentacji i ewidencji w zakresie gospodarki magazynowej
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Składowanie palet w magazynie wysokiego składowania i prawidłowe nadawanie alokacji
  • Wystawianie dokumentów magazynowych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (preferowane techniczne)
  • Około 3 lata doświadczenia w pracy na magazynie (w tym wysokiego składowania)
  • Uprawnienia UDT
  • Umiejętność korzystania z systemów ERP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Pracę w najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym i centrum badawczo-rozwojowym w Trójmieście
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwość awansu w strukturach firmy na stanowisko Lidera Magazynu
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz wyjazdów do siedziby firmy w Szwecji w celach szkoleniowych

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials