Starszy Kupiec surowców - branża FMCG

Michael Page

Lublin, lubelskie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży FMCG. W związku ze stałym wzrostem organizacji jak i rozwijaniem i wprowadzaniem nowych produktów do portfolio, poszukujemy zmotywowanych, doświadczonych kandydatów, którzy obejmą nowotworzone stanowisko Starszego Kupca w powiększającym się dziale zakupów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży FMCG. Firma stale wprowadza do swojego portfolio innowacje produktowe, dzięki czemu notuje rosnące wyniki sprzedażowe i zdobywa nowych klientów.

Opis stanowiska

  • Zbudowanie, rozwijanie i egzekwowanie strategii zakupowej w podległej kategorii surowców
  • Prowadzenie przetargów i negocjacji handlowych, tak aby zapewnić właściwy poziom dostępności i serwisu
  • Identyfikacja, opracowywanie i wdrażanie projektów oszczędnościowych i optymalizacyjnych
  • Udział w projektach innowacyjnych (NPD) - wyszukiwanie, weryfikacja i wdrażanie nowych dostawców celem zapewnienia konkurencyjności
  • Opracowywanie raportów dotyczących podległej kategorii oraz trendów na rynku dostawców

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze zakupowym w samodzielnej funkcji
  • Poparte przykładami analityczne i strategiczne podejście do podległej kategorii
  • Poparte przykładami doświadczenie w przeprowadzaniu projektów oszczędnościowych
  • Umiejętność szybkiego nawiązywania i budowania dobrych relacji biznesowych
  • Praktyczna znajomość technik negocjacyjnych
  • Biegła znajomość angielskiego (min. B2)
  • Biegła znajomość niemieckiego będzie dużym atutem
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Interesująca praca na samodzielnym stanowisku
  • Dobra kultura organizacyjna
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia + dodatkowe benefity
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Lublin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page