Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2387

Obowiązki:

Szef kuchni - osoba która organizuje i nadzoruje pracę podległego mu personelu. Do głównych obowiązków szefa kuchni należy: organizowanie stanowisk pracy zgodnie z zasadami bhp, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności, planowanie i organizowanie pracy podległym pracownikom kuchni, składanie i magazynowanie surowców, półproduktów oraz gotowych potraw, sporządzanie szerokiego asortymentu potraw i napojów z różnych grup surowców, opracowywanie i wprowadzanie nowych receptur gastronomicznych, zarządzanie zespołem podległych pracowników kuchni współpraca szefa kuchni z intendentem, dostawcami, kierownictwem i dyrekcją szkoły oraz instytucjami nadzoru i kontroli, ocenianie jakości i ilości surowców, półproduktów i gotowych potraw, kontrolowanie podległego personelu kuchni, kontrolowanie przestrzeganie zasad i procedur zapewniających właściwą jakość żywności.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie: średnie zawodowe lub, zasadnicze zawodowe gastronomiczne lub tytuł mistrza w zawodzie; 3 lata doświadczenia; wykształcenie gastronomiczne; osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się dobrym ogólnym stanem zdrowia, wymagana jest wysoka wrażliwość zmysłów smaku, zapachu, rozróżnianie barw i sprawność manualna.

Miejsce pracy: Pogodna 12, 15-354 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Składanie podania, CV, listu motywacyjnego, referencji do sekretariatu szkoły 8:00-14:00

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: http://www.sp34.bialystok.pl/

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy