Starszy Księgowy z j. angielskim

ASB Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

ASB Poland Sp. z o.o. ASB Poland Sp. z o.o.
ASB Poland jest częścią międzynarodowej grupy świadczącej usługi outsourcingu księgowości, doradztwa podatkowego, płac oraz usług korporacyjnych. Mamy biura w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji.

Miejsce pracy: Warszawa
Region:

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółek klientów,
  • Przygotowywanie rozliczeń podatkowych,
  • Przygotowywanie raportów dla celów statystycznych (GUS) oraz bilansu płatniczego (NBP),
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • Przygotowywanie raportów lub danych dla celów raportowych według wymagań klientów,
  • Delegowanie części obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości oraz rozliczeń podatkowych młodszym księgowym,
  • Nadzorowanie pracy młodszych księgowych,
  • Kontakt z klientami w celu efektywnej realizacji usług prowadzenia księgowości oraz rozliczeń podatkowych,
  • Współpraca z wewnętrznym działem doradców podatkowych w celu zapewnienia klientowi profesjonalnej obsługi podatkowej,
  • Współpraca z audytorami oraz instytucjami kontrolującymi w zakresie prowadzonych audytów i kontroli.

Wymagania:

  • Poszukujemy osób zorientowanych na naukę i rozwój osobisty oraz zapewniających przy tym fachową obsługę księgową klientów, spełniających poniższe wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w księgowości, w tym minimum 1 rok pracy przy sporządzaniu deklaracji VAT oraz wyliczaniu zaliczek na CIT,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 jest warunkiem koniecznym. Język angielski jest niezbędny w codziennej pracy,
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • Znajomość Excel'a w stopniu pozwalającym na wykorzystywanie danych przeniesionych do Excel'a z systemu księgowego w celu wykonywania wyliczeń i sporządzania zestawień.

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, zajęcia sportowe, wycieczki, bony na zakupy),
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Pracę w centrum Warszawy (biurowiec w Złotych Tarasach),
  • Szkolenia zewnętrzne i kursy językowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.