Starszy Księgowy w dziale RtR

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta z sektora BPO poszukuje osoby do nowotworzonego zespołu RtR. Praca na tym stanowisku wiąże się z obsługą prestiżowego klienta IT z  USA.

Starszy Księgowy w dziale RtR Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • udział w procesie transition, nie wymagającym wyjazdu
  • identyfikowanie, definiowanie i wdrażanie sposobów doskonalenia procesów,
  • dbanie o skuteczną komunikację z partnerami biznesowymi z USA
  • zapewnienie dokładnej i terminowej realizacji wymaganych sprawozdań finansowych
  • raportowanie oraz weryfikacja dokumentów księgowych w obszarze Księgi Głównej (GL)
  • przeprowadzanie procesu uzgadniania rachunków bilansowych, w tym uzgodnienia transakcji gotówkowych, a także konsolidacji
  • przeprowadzanie zamknięcia miesiąca oraz zamknięcia roku,
  • przygotowywanie dokumentacji dla zewnętrznych audytorów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport
  • pracę dla prestiżowego klienta w branży IT
  • pracę w organizacji działającej według filozofii Lean Six Sigma
  • program szkoleniowy dostosowany do twoich potrzeb rozwoju kompetencji zawodowych
  • przyjazną atmosferę w pracy, promowanie integracyjnych inicjatyw społecznych
  • lokalizaja: Kraków

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale GL/RTR min. 2 lata
  • Wysoce rozwinięte umiejętności analityczne
  • Zdolność do rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Bardzo dobra znajomość  MS Office (głównie Excel)
  • Znajomość IRFS i GAAP będzie atutem
  • Znajomość ERP (Oracle) będzie atutem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.