Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Starszy Księgowy w dziale AP

Miejsce pracy: Wrocław
OBOWIAZKI
Firma Grafton we współpracy z firmą z branży SSC poszukuje specjalistów do działu należności.

Stanowisko: Starszy księgowy w dziale AP
Miejsce: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • Uczestniczenie w procesie migracji procesu
  • Tworzenie procedur procesowych i analiza popełnianych błędów
  • Przygotowywanie wniosków płatniczych
  • Aktywności związane z obszarem działu AP.

WYMAGANIA
  • Min.3 lata doświadczenia w pracy w dziale zobowiązań
  • Wyższe wykształcenie
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego

KORZYŚCI
Benefity:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych ( karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, lekcje języków obcych)
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Numer referencyjny: 5-11-41862/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.