Starszy Księgowy w dziale AP/AR/GL

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z sektora SSC/BPO, poszukujemy kandydatów na stanowisko Starszego Księgowego ds. Należności, Zobowiązań, oraz Księgi Głównej.

Starszy Księgowy w dziale AP/AR/GLMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  •  kompleksowy udział w procesach księgowych związanych z obszarem AP / AR/ GL
  •  terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych
  •  optymalizacja i dbanie o jakość procesów księgowych
  •  przestrzeganie procedur i standardów firmy

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w jednym z następujących działów AP/AR/GL
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka Francuskiegi, Niemieckiego, Włoskiego, Hiszpańskiego będzię dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość Ms Office, w szczególności Excel
  • znajomość systemu SAP lub innego oprogramowania zintegrowanego
  • samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • szansę rozwoju w  firmie o rozpozanwalnym brandzie i wiodącej pozycji na rynku
  • stabilna praca w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.