Starszy księgowy Optima

Tax Unit Sp. z o.o.

30-516 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli:

 posiadasz doświadczenie w pracy w księgowości na stanowisku co najmniej księgowego
 jesteś osobą skrupulatną i dobrze zorganizowaną
 lubisz pomagać innym i dobrze czujesz się w pracy zespołowej
 to zapraszamy do pracy u nas.

Firma Tax Unit poszukuje osób na stanowisko:

SAMODZIELNY KSIĘGOWY/OPTIMA

Zadania na tym stanowisku:

 obsługa klientów biura na pełnej księgowości
 sporządzanie polityki rachunkowości, sprawozdań finansowych dla spółek z o.o. i komandytowych
 praca w programie Optima

Wymagania

Wymagania:

 doświadczenie minimum 3 lata
 dobra orientacja w przepisach podatkowych dla firm z sektora MŚP
 dobra organizacja pracy
 bardzo dobra znajomość programu Optima
 doświadczenie z programem Symfonia mile widziana
Oferujemy:
 zatrudnienie w formie umowy o pracę (opcjonalnie możliwość rozliczania poprzez fakturę)
 atrakcyjne wynagrodzenie
 po kilku miesiącach współpracy możliwości dalszego awansu
 wsparcie prawne ze strony radców prawnych współpracujących ściśle z biurem

Zgłoszenia prosimy przesyłać w formacie PDF.

Prezentacja firmy

Prowadzimy obsługę rachunkową, finansową i zarządczą dla firm z różnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa