DOUGLAS POLSKA Sp. z o.o.
Wyślij swoją aplikację do naszej Perfumerii na stanowisko:

Starszy Konsultant

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres zadań:

  • Starszy Konsultant wspiera Kierownika Filii oraz Zastępcę Kierownika Filii we wszystkich czynnościach związanych z funkcjonowaniem perfumerii oraz zastępuje go podczas jego nieobecności.
  • Zapewnienie uprzejmej i fachowej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy

Profil idealnego kandydata:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży i kontakcie z klientem
  • Co najmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Zorientowanie na klientów, pracowników i wyniki
  • Umiejętność planowania i organizowania
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Kreatywność i innowacyjność
  • Otwartość na zmiany i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Wysoka kultura osobista i zadbany wygląd