Opis stanowiska pracy

Nasza firma dysponuje dużym biurem konstrukcyjno-technologicznym zajmującym się opracowaniem koncepcji i wykonaniem projektów maszyn i linii produkcyjnych sprzedawanych na terenie Polski i Europy. Poszukujemy kandydatów do siedziby biura w Tarnowie lub Gliwicach

Pracownik będzie odpowiedzialny za prowadzenie projektów, projektowanie maszyn w programie komputerowym (Inventor lub Solid EDGE i AutoCAD). Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenia oraz zakwaterowanie na terenie Tarnowa, oraz możliwość rozwoju zawodowego i pracy w zespole konstruktorów o bardzo dużym doświadczeniu i licznych osiągnięciach.

Wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku konstruktor, inżynier produkcji i pokrewne w branży np. linii produkcyjnych, maszyn, oprzyrządowania, urządzeń mechanicznych, elektromechanicznych,
  • znajomość rysunku technicznego i doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej,
  • sporządzanie koncepcji technicznej oraz ofertowanie maszyn i oprzyrządowania,
  • tworzenie dokumentacji technicznej 3D/2D dla części lub zespołów maszyn (konstrukcja i obliczenia)
  • współpraca w zakresie ustaleń technicznych z uczestnikami zespołu projektowego,
  • analiza i ocena konstrukcji ze względu na koszty jej wytworzenia, funkcjonalność technologii,
  • ocena poprawności nowych i istniejących rozwiązań konstrukcyjnych maszyn i urządzeń,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość programów AutoCAD, Solid Edge lub Inventor
  • kandydat musi umieć pracować w zespole oraz pod presją czasu,
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów oraz kreatywność

Oferujemy

  • Przedział wynagrodzenia:4.000,00 zł - 8.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
  • Firma oferuje w ramach pakietu nieodpłatnie w użytkowanie mieszkanie o wysokim standardzie dla kandydata ( ewentualnie wraz z rodziną ) w Tarnowie - możliwość alokacji
  • Dodatkowe ubezpieczenie i Kartę Medyczną
  • Pakiet sportowy

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się w chwili obecnej konstruowaniem maszyn i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie