Starszy Konstruktor

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją końcówek i złączek kablowych oraz narzędzi do prac elektrycznych, w związku z rozwojem działu konstrukcyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Starszy KonstruktorMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Projektowanie wyrobów z obszaru działalności przedsiębiorstwa, oprzyrządowania produkcyjnego (m.in. wykrojniki, narzędzia mechaniczne, hydrauliczne, elementów automatyzacji produkcji)
  • Opracowywanie kalkulacji nowych wyrobów
  • Projektowanie i modernizację oprzyrządowania produkcyjnego
  • Realizację indywidualnych zleconych przed Klienta projektów
  • Nadzór autorski nad realizowanymi projektami

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego inżynierskiego (kierunek np. budowa maszyn)
  • Doświadczenia na stanowisku konstruktora minimum 5 lat
  • Znajomości programów INVENTOR, AUTOCAD Mechanical
  • Znajomości zagadnień materiałoznawstwa
  • Znajomości projektowania urządzeń mechanicznych, elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych
  • Znajomości zasad działania układów sterujących
  • Znajomości możliwości technologicznych obrabiarek CNC (tokarki, frezarki, elektrodrążarki)

Oferujemy:

  • Stabilna pracę w ciągle rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Pracę pełną wyzwań przy zaawansowanych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Współpracę z klientami międzynarodowymi i krajowymi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Benefity: zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, multisport, prywatna opieka medyczna
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń
  • Eventy integracyjne i sportowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.