Starszy Kierownik Działu Planowania Konserwacji i Remontów

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Starogard Gdański, pomorskie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Planowanie, na podstawie danych uzyskiwanych z jednostek organizacyjnych oraz bazy danych, prac/usług konserwacyjno-remontowych
  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania systemu utrzymania ruchu CMMS oraz jego optymalizacja i rozwój stosownie do potrzeb w ramach Grupy Polpharma oraz zmian w przepisach
  • Sporządzanie i aktualizacja zbiorczych planów konserwacyjno-remontowych oraz innych działań prewencyjnych w odniesieniu do systemów, maszyn, urządzeń i instalacji oraz aparatury, w tym kontrolno-pomiarowej i laboratoryjnej, użytkowanych w jednostkach organizacyjnych Spółki
  • Planowanie, nadzór i optymalizacja zamawiania usług dotyczących utrzymania maszyn, urządzeń i instalacji, kalibracji, wzorcowania i legalizacji urządzeń laboratoryjnych.
  • Planowanie działań prewencyjnych w odniesieniu do maszyn i urządzeń, systemów i instalacji oraz aparatury użytkowanych w Spółce,
  • Przygotowywanie wytycznych, instrukcji, procedur oraz regulaminów z zakresu konserwacji i remontów
  • Doradztwo w zakresie stosowania standardów najlepszych praktyk inżynierskich w działalności konserwacyjno-remontowej i gospodarki magazynowania produktów oraz materiałów technicznych
  • Wykonywanie ocen, analiz, prognoz itp. dotyczących działalności konserwacyjno-remontowej jednostek organizacyjnych Grupy Polpharma,
  • Udzielanie wsparcia, jednostkom organizacyjnym Grupy Polpharma, w rozwiązywaniu problemów techniczno-organizacyjnych lub optymalizacyjnych, wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie planowanej gospodarki konserwacyjno-remontowej lub magazynowania produktów oraz materiałów technicznych
  • Nadzór, optymalizacja funkcjonowania oraz zapewnienie prawidłowego obrotu i przechowywania magazynowego materiałów, części zamiennych i urządzeń technicznych w obszarze ZF Polpharma
  • Przygotowywanie i realizacja zatwierdzonych budżetów rocznych Utrzymania Ruchu
  • Zakup, w ramach posiadanych uprawnień, części zamiennych lub materiałów, do Magazynu Technicznego, niezbędnych do zapewnienia ciągłości utrzymania ruchu w ZF Polpharma
  • Udział w audytach, w tym prezentacja systemu CMMS i wyników jego stosowania

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym o podobnym profilu
  • Wiedza w zakresie wymagań eksploatacyjnych dla procesów konserwacyjnych i remontowych
  • Doświadczenie w pracy z komputerowymi systemami wspierającymi produkcję oraz utrzymanie ruchu (Oracle, CMMS)
  • Teoretyczna wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania projektami lub procesami
  • Umiejętność przygotowania instrukcji, procedur, zarządzeń itp. z realizowanego zakresu działalności
  • Teoretyczna wiedza i praktyczna umiejętność mapowania procesów
  • Podstawowa wiedza z dziedziny finansów
  • Znajomość przepisów GMP, UDT, BHP, P.Poż. w stopniu niezbędnym dla realizowanej działalności
  • Umiejętność sporządzania budżetów
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów organizacyjno-technicznych
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, MS Project, AutoCad oraz Maximo
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Znajomość istniejących w Spółce instalacji, zestawów produkcyjnych, maszyn i urządzeń, ich konstrukcji oraz stanu technicznego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków)