Starszy Inżynier Wsparcia Technicznego

WIELTON S.A.

Wieluń, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

  • udział w wewnętrznych szkoleniach
  • techniczne wsparcie partnerów serwisowych w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • opracowywanie materiałów do użytku wewnętrznego firmy oraz dla klientów
  • współpraca z dostawcami części zamiennych
  • współpraca z działem produkcji i sprzedaży
  • obsługa merytoryczna procesów gwarancyjnych
  • dzielenie się wiedzą i wspieranie zespołu w codziennych zadaniach
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • min 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • doświadczenie we wsparciu technicznym, rozwiązywaniu problemów klienckich
  • mile widziane doświadczenie w dziale technicznym lub konstrukcyjnym
  • umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • samodzielność i dokładność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w pracy
  • pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży
  • rozwój zawodowy, uczestnictwo w nowych projektach
  • udział w szkoleniach, w tym językowych
  • prywatną opiekę medyczną

Prezentacja firmy

Wielton to największy w Polsce producent i sprzedawca naczep i przyczep,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Biuro / Dokumentacja