Opis stanowiska pracy

Zakład Eaton Automotive w Tczewie produkuje superchargery do silników samochodów osobowych, mechanizmy różnicowe do pojazdów użytkowych oraz sprzęgła specjalnego zastosowania. Zakład zatrudnia około 250 pracowników.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój, utrzymanie i ciągłą poprawę procesów produkcji w szczególności procesu testów oraz analizy produktu na podstawie danych testów i procesu montażowego, w celu obniżenia kosztów, poprawy jakości oraz zmniejszenia ilości odpadów.

Główne obowiązki:

• Ciągły rozwój oraz utrzymywanie procesów produkcyjnych na poziomie efektywnym kosztowo oraz zgodnie z dobrymi praktykami Eaton za pomocą analiz wyników testów
• Opieka na testerami od strony konstrukcyjnej: systemy elektryczne, mechaniczne i instalacja pomiarowa
• Wsparcie dla działu utrzymania ruchu celem utrzymania i polepszenia dostępności testerów produkcyjnych
• Diagnozowanie istniejących oraz potencjalnych problemów na podstawie danych z procesu i systemów testujących
• Redukowanie kosztów poprzez prowadzone projekty oszczędnościowe
• Wykorzystywanie narzędzi lean manufacturing w celu redukcji odpadów oraz dostarczenia produktu w pełni spełniającego oczekiwania klienta
• Stosowanie narzędzi Six Sigma w celu poprawy jakości produktu oraz procesu
• Współuczestnictwo w procesie powstawania nowego produktu w aspekcie wymagań dotyczących testu, pomiaru hałasu i przepływu
• Ciągła aktualizacja FMEA w powierzonym obszarze
• Aktualizacja instrukcji stanowiskowych w celu optymalizacji i standaryzacji procesu

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne
• Min 4 lata doświadczenia w pracy w inżynierii produkcji, najlepiej w środowisku motoryzacyjnym i w obszarze testowania produktu (pomiar wibracji, przepływu)
• Doświadczenie w zakresie zasad i technologii działania systemów pomiarowych,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
• Podstawowa wiedza o narzędziach jakościowych (SPC, FMEA, MSA, Pareto),
• Znajomość terminologii związanej z akustyką i pomiarem będzie dodatkowym atutem
• Podstawowe doświadczenie w wykorzystywaniu narzędzi Lean Manufacturing oraz Six Sigma,
• Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji EATON działającej na ca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca