Starszy Inżynier Systemowy

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: Warszawa, Kraków (Azory) lub ZDALNIE (80%)
  • Profil projekt: sektor publiczny
  • Długość projektu: długofalowa współpraca
  • Stack techn: MS SQL Server, PGSQL, Trend Micro Deep Security, soapUI, SAN, NAS, NetBackup, Networker, ITIL, HPSM, Esri, Integraph, Geoserver, WMS, WMTS, WFS, WCS i CSW, Docker/Kubernetes, Powershell/Bash
  • Budżet: 15 000- 20 000 PLN netto +VAT (urlop płatny)

Obowiązki:

  • Utrzymanie aplikacji biznesowych
  • Konfiguracja i optymalizacja działania aplikacji biznesowych
  • Aktualizacja oprogramowania standardowego
  • Zarządzanie, monitorowanie i optymalizacja działania systemów operacyjnych
  • Wykonywanie kopii zapasowych środowiska aplikacji biznesowych
  • Zarządzania użytkownikami oraz dostępem do aplikacji i zasobów plikowych
  • Podstawowa administracja maszynami wirtualnymi w klastrze Vmware

Wymagania:

  • 4+ letnie doświadczenie w utrzymaniu systemów IT w dużej organizacji
  • Doświadczenie w zakresie szyny danych: Weblogic SOA oraz WSO2
  • Doświadczenie w zarządzaniu serwerami aplikacyjnymi Windows IIS oraz Tomcat
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Linux oraz Windows Server wraz z Active Directory

Oferujemy:

  • Praca w zgranym zespole inżynierów
  • Przyjazną atmosferę, brak dress-code-u
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Płatne urlopy (26 dni)
  • Ciekawe projekty

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.