Starszy Inżynier Geotechnik/ Senior Geotechnical Engineer

CH2M Polska Services

Kraków, małopolskie

W związku z dynamicznym rozwojem Globalnego Centrum Projektowego w Krakowie, aktualnie poszukujemy inżynierów geotechników, którzy będą częścią 130 osobowego europejskiego zespołu geotechnicznego. Inżynierowie będą wspierać lokalne i międzynarodowe projekty infrastrukturalne. Rola będzie obejmować różne aspekty geotechniczne projektów m. in. opracowywanie analiz geotechnicznych dla projektów z zakresu inżynierii transportu, gospodarki wodnej, infrastruktury i sektora portowo-morskiego

Location: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Analiza warunków gruntowych posadowienia budowli i dróg
  • Analizy projektowe bezpośrednich i głębokich fundamentów, stateczności skarp i zboczy, konstrukcji oporowych i wzmocnień gruntów
  • Ogólne projektowanie oraz przygotowywanie obliczeń geotechnicznych
  • Współpraca z lokalnymi i zagranicznymi zespołami innych branż

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne/specjalizacja geotechniczna
  • Minimum 7 lat doświadczenia w branży geotechnicznej (projektowanie)
  • Znajomość oprogramowania Geo5, GGU, Slope/W, Seep/W, ZSOIL i/lub PLAXIS
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Uprawnienia do projektowania

Oferujemy:

  • Pracę przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury: od projektów miast o zrównoważonym rozwoju, poprzez budownictwo przemysłowe i transportowe, telekomunikację, gospodarkę wodno-ściekową, energetykę konwencjonalną i jądrową, po inżynierię środowiska
  • Pakiet benefitów uwzględniający prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, eslastyczne godziny pracy,
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali,
  • Przyjazne środowisko pracy