Starszy Inżynier 2D

Agencja Headhunters

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • tworzenie dokumentacji technicznej 2D oprzyrządowania linii produkcyjnych dla branży automotive
  • samodzielne modyfikacje modelu 3D
  • współpraca w zakresie ustaleń technicznych z uczestnikami zespołu projektowego
  • analiza i ocena konstrukcji ze względu na technologiczność
  • tworzenie list materiałowych

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i zaangażowania
  • ciekawe zadania oraz możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowym środowisku

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn
  • min. 2 lata na podobnym stanowisku pracy - warunek konieczny
  • znajomość zagadnień z dziedziny obróbki metali, spawalnictwa oraz GD&T
  • praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • praktyczna znajomość oprogramowania CAD 2D w stopniu zaawansowanym - Catia V5 (moduł Drafting)
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria