STARSZY INSPEKTOR W WYDZIALE ORGANIZACYJNO - KWATERMISTRZOWSKIM

KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŁAŃCUCIE

Łańcut, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1216

Obowiązki:

obsługa sekretariatu pełniącego rolę punktu kancelarynego komendy, protokołowanie odpraw służbowych, narad i konferencji z udziałem Komendanta Powiatowego PSP, prowadzenie kalendarza spotkań KP PSP oraz czuwanie nad jego realizacją, prowadzenie dokumentacji z zakresu dyscypliny i służby: listy obecności, absencji, ewidencja urlopów, delegacji służbowych, wyjść słuzbowych, prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu służby strażaków systemu codziennego i zmianowego, pracowników cywilnych i nadzór nad prowadzeniem i rozliczaniem czasu służby przez dowódców JRG PSP, nadzór na dprawidłowością sporządzania harmonogramów służb systemu zmianowego, prowadzenie archiwum zakładowego i przekazywanie akt do archiwum państwowego, prowadzenie spraw socjalnych strażaków w zakresie świadczeń-doplata do wypoczynku , przejazd na koszt PSP, prowadzenie obsługi mieszkaniowej strażaków oraz pracowników cywilnych KP PSP, zaopatrywanie komendy w niezbędne pieczęcie urzędowe, nagłowkowe i podpisowe, prowadzenie rejestru pieczęci i ich likwidacja oraz nadzór nad przechowywaniem pieczęci urzędowych, udzielanie informacji interesantom a w razie potrzeby kierowanie ich do właściwych pracowników, realizowanie zadań z zakresu skarg i wniosków, prowadzenie ewidencji skarg i wniosków dla KP PSP, organizacja i obsługa posiedzeń prezydium Zarządu Związku OSP RP, prowadzenie i ewidencjonowanie druków ścisłego zarachowania

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • posiadanie obywatelstwa polskiego, znajomość przepisów prawa (prawo pracy, ustawa o PSP, ustawa o służbie cywilnej, ustawa o ochronie danych osobowych, KPC), biegła obsługa urządzeń biurowych, znajomość zasad redagowania pism urzędowych, znajomość programów; edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, poczta elektroniczna, Internet), korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia, doświadczenie zawodowe powyżej roku w administracji lub sekretariacie, dodatkowe wymagania: kurs kancelaryjno-archiwalny, dyspozycyjność, komunikatywność, samodzielność, inicjatywa, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, systematyczność. CV,życiorys i list motywacyjny, dokumenty potwierdzające wykształcenie, oświadczenie o posiadaniu polskiego obywatelstwa, oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, kopie pozostałych dokumentów niezbędnych i dodatkowych należy składać osobiście lub drogą pocztową na adres: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie, ul. Grunwaldzka 68, 37-100 Łańcut do 21.10.2019 w godz. 8.00-15.00

Miejsce pracy: Grunwaldzka 68, 37-100 Łańcut, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV,życiorys i list motywacyjny, dokumenty potwierdzające wykształcenie, oświadczenie o posiadaniu polskiego obywatelstwa, oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyslne przestępstwo lub umyslne przestępstwo skarbowe, kopie pozostałych dokumentów niezbędnych i dodatkowych należy składać osobiście lub drogą pocztową na adres: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie, ul. Grunwaldzka 68, 37-100 Łańcut do 21.10.2019 w godz. 8.00-15.00

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy