Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie
Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie? Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Starszy Inspektor/ Specjalista

(Biuro Zgodności)

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: 35/19

Naszym pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego
  • ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

Główny zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac biurowych i administracyjnych związanych z funkcjonowaniem Biura Zgodności
  • przyjmowanie, rejestracja i analiza zgłoszonych przez Sygnalistów nieprawidłowości
  • prowadzenie rejestrów zgodnie z zasadami określonymi w regulacjach wewnętrznych w tym również rejestracja korespondencji
  • przygotowywanie projektów odpowiedzi na pisma, korespondencję E-mail lub ustne zgłoszenia
  • przygotowywanie informacji niezbędnych do organizowania szkoleń dla pracowników Spółki dotyczących Systemu Zgodności, udział w przygotowywaniu tych szkoleń
  • organizowanie spotkań z pracownikami Spółki
  • odbieranie korespondencji kierowanej do Biura Zgodności ze skrzynek pocztowych zlokalizowanych na terenie zakładów Spółki
  • informowanie pracowników Spółki o zasadach przyjętych w systemie zarządzania zgodnością;
  • przyjmowanie i/lub rejestrowanie rozmów telefonicznych
  • sporządzanie sprawozdań/raportów ze spotkań lub przeprowadzonych rozmów telefonicznych
  • analizowanie informacji o dodatkowej działalności pracowników oraz działalności w warunkach konfliktu interesów. Przygotowywanie informacji o sytuacjach mających znamiona prowadzenia działań niezgodnych z warunkami określonymi w podpisanej z Pracownikiem umowie o zakazie konkurencji lub prowadzenia działań w konflikcie interesów ze Spółką
  • uczestniczenie w pracach związanych z aktualizacją regulacji wewnętrznych dotyczących Systemu Zgodności
  • wykonywanie prac związanych z przestrzeganiem przyjętych przez Spółkę zasad wynikających z systemu zgodności
  • dbałość o komunikację z pracownikami oraz bieżące informowanie o przyjętych zasadach w ramach Systemu Zgodności
  • uczestnictwo w szkoleniach z przyjętego systemu zgodności oraz spotkaniach z pracownikami

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe prawnicze, posiadanie wiedzy z zakresu podstawy prawa
  • preferowane doświadczenie w przygotowywaniu pism, pracy z dokumentami, pracy z procedurami, w zakresie prac dotyczących obszaru "compliance"
  • doświadczenia w spotkaniach z pracownikami w ramach wewnętrznych szkoleń
  • znajomości obsługi komputera MS Office: w szczególności WP Excel i Power Point
  • zdolności analitycznych, skrupulatności
  • zdolności komunikacyjnych oraz organizacyjnych
  • zainteresowania rozwojem zawodowym w obszarze "compliance"
  • znajomość j. angielskiego byłaby dodatkowym atutem
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ