Starszy Inspektor / Spec. ds. BHP Leszno, Poznań, Gniezno, Gorzów Wlkp, Ostrów Wlkp, Kalisz, Sieradz

BHP Center

Leszno, Poznań, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Sieradz, Stare Miasto, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma BHP Center poszukuje na terenie województwa Wielkopolskiego w następujących lokalizacjach: Leszno, Poznań, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Sieradz, Stare Miasto osób do współpracy przy prowadzeniu szkoleń wstępnych, okresowych i PPOŻ oraz audytów BHP.

Poszukujemy osób posiadających możliwość realizacji od kilku do kilkunastu zleceń w miesiącu od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 - 21.00 (godziny do ustalenia).

Oferujemy:

- umowę zlecenie lub umowę współpracy między firmami;
- atrakcyjne stawki godzinowe;
- możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu szkoleń.

Wymagania

Wykształcenie wyższe - kierunkowe lub podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy;

Tytuł Starszego Inspektora lub Specjalisty ds. BHP;

Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP w różnych branżach;

Prawo jazdy kat. B (w niektórych lokalizacjach konieczny będzie własny samochód);

Zdolności komunikacyjne i organizacyjne oraz terminowość realizacji zleconych zadań (np. przesyłanie dokumentów);

Wnikliwość i umiejętność analitycznego myślenia;

Samodzielność i odpowiedzialność;

Uprawnienia do prowadzenia szkoleń przeciwpożarowych będą dodatkowym atutem;

Dostępność na szkolenia BHP przynajmniej w pierwszy i piętnasty dzień każdego miesiąca w godzinach do ustalenia.

Prosimy o przesłanie CV. Mile widziane rekomendacje z przeprowadzonych szkoleń.

Prosimy o umieszczenie na CV poniższej Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Szkolenia i Doradztwo BHP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia