Starszy Inspektor ds. BHP

BHP-Center

Kraków, 30-631, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś po studiach z zakresu BHP i szukasz pracy w dziale BHP? Potrafisz dobrze planować swój czas i zadania? W takim razie możesz być dobrym kandydatem na nasze stanowisko:

Inspektor bhp - specjalista ds koordynacji szkoleń.

Głównym zadaniem na Twoim stanowisku pracy będzie zarządzanie kalendarzem szkoleń oraz prowadzenie projektów szkoleniowych.

Ponadto będziesz odpowiedzialny(a) za wspomaganie Specjalisty BHP przy tworzeniu dokumentacji szkoleniowej oraz przy prowadzeniu szkoleń BHP i ppoż w firmach o różnym profilu działalności.

Wymagania

Wymagania minimalne.

- wykształcenie wyższe - kierunkowe lub kursy podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy;

- zdolności komunikacyjne i organizacyjne;

- czynne prawo jazdy kat B (minimum 3 lata);

- gotowość do wyjazdów służbowych;

- wnikliwość i umiejętność analitycznego myślenia;

- samodzielność i odpowiedzialność;

- doświadczenie w zarządzaniu projektami będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- interesującą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie;

- udział w ciekawych projektach szkoleniowych;

- pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i kulturze opartej o wartości;

- możliwość rozwoju i awansu.

Prezentacja firmy

Kompleksowa obsługa firm pod względem BHP, PPOŻ oraz badań środowiska pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting