Starszy Doradca handlowy (branża techniczna)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Miejsce pracy: Olsztyn

Numer ref. SDH/076/IWI

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie

Zadania:

  • Sprzedaż produktów firmy z sektora pojazdy/maszyny/urządzenia mechaniczne
  • Poszukiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów na powierzonym terenie
  • Negocjowanie warunków handlowych zgodnych z polityką firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Raportowanie podejmowanych działań

Oferujemy:

  • Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznym środowisku z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży
  • Możliwość związania się z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Szansę rozwoju zawodowego w ramach struktur krajowych i międzynarodowych
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka lekarska, pakiet sportowy, pakiet kulturalny itp.)

Wymagania:

  • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży produktów technicznych
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Kreatywność oraz otwartość na innych
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials