Starszy Doradca Bankowości MSP-Wrocław

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów.

Wyznaczamy standardy światowej bankowości dzięki długofalowej strategii wzmacniając naszą obecność na świecie i nieustannie ulepszając relacje z Klientami. Kładziemy nacisk nie tylko na bankowość, ale też na technologie i analitykę.

Nasze podejście do rozwoju jest proste – stwarzamy możliwości i udostępniamy narzędzia rozwojowe, z których pracownicy mogą korzystać w odpowiednim dla siebie czasie, popierając jednocześnie postawę odpowiedzialności za kształtowanie własnej drogi zawodowej.

W Citi Handlowy nie ma sztywno wyznaczonych ścieżek kariery, którymi trzeba podążać – dzięki mobilności zawodowej można startować w procesach rekrutacyjnych w Citi na całym świecie.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref: 16049803

Opis stanowiska:

  • Realizacja wyznaczonych działań sprzedażowych poprzez efektywne pozyskiwanie klientów z grupy docelowej w oddziale oraz poza nim, a także budowanie i pogłębianie relacji z klientami MSP.
  • Pozyskiwanie klientów instytucjonalnych w wyznaczonym obszarze, a także umiejętny, dostosowany do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań dobór produktów z oferty Banku.
  • Realizacja wyznaczonych działań akwizycyjnych w obszarze wzrostu liczby klientów z grupy docelowej poprzez efektywne wykorzystanie procesu sprzedaży (m.in. poprzez wykorzystanie poleceń uzyskanych od istniejących klientów Banku, swoje własne kontakty, cross sell itp.) oraz odpowiedzialność za utrzymanie dotychczasowych klientów.
  • Maksymalizacja wartości dodanej poprzez stałe przekraczanie wyznaczonego na dany okres premiowy minimum punktów oraz wzrost liczby punktów za sprzedaż poprzez realizację zadań sprzedażowych i serwisowych.
  • Pełnienie funkcji doradczej dla klientów przypisanych do zarządzanego portfela, Aktywne rozpoznawanie oczekiwań finansowych klientów i oferowanie odpowiednich rozwiązań.
  • Bieżące informowanie i poszerzanie wiedzy klientów o produktach oferowanych przez Bank.
  • Udział w akcjach mikromarketingowych, przygotowywanie i organizacja prezentacji dotyczących produktów oferowanych przez Bank dla istniejących i potencjalnych klientów Banku.
  • Dbałość o wizerunek Banku i udział w budowaniu go na rynku lokalnym, reprezentowanie Banku w kontaktach z klientami i instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • min.2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług finansowych i kompleksowej obsłudze klientów biznesowych i/lub obsłudze klientów indywidualnych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność nawiązywania, budowania i pogłębiania relacji z klientami
  • wiedza i doświadczenie w zarządzaniu finansami: zdolność do rozpoznawania potrzeb finansowych klientów, rozwinięta znajomość rynku finansowego
  • bardzo dobra znajomość produktów i usług oferowanych przez Bank oraz konkurencję
  • umiejętność przekazywania wiedzy i prowadzenia prezentacji

Oferujemy:

  • Motywujący system premiowy
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

To apply for the vacancy please click on the 'APLIKUJ' button on the right side of this job offer.
Bank Handlowy w Warszawie S.A. Bank Handlowy w Warszawie S.A.