Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • utrzymanie w ciągłej sprawności systemów automatyki maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych
  • samodzielne usuwanie awarii i usterek oraz dokonywanie specjalistycznych regulacji układów sterujących i kontrolnych
  • lokalizowanie skomplikowanych uszkodzeń i awarii systemów automatyki przemysłowej we współpracy z serwisami zewnętrznymi (w kraju i za granicą)
  • diagnostyka komputerowych systemów automatyki przemysłowej klasy PLC, SCADA
  • wykonywanie przeglądów i remontów maszyn oraz urządzeń zgodnie z instrukcjami konserwacyjno-remontowymi
  • uczestniczenie w pracach związanych z modernizacją parku maszynowego oraz uruchomieniem nowych maszyn i urządzeń (m.in. kwalifikacje instalacyjne i operacyjne)
  • rejestrowanie wykonania planowanych przeglądów, postojów i awaryjnych czynności w systemie nadzorującym CMMS oraz w dziennikach urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji GMP

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne: preferowane kierunki: Automatyka, Elektronika
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z eksploatacją systemów automatyki przemysłowej
  • znajomość elementów automatyki stosowanych w urządzeniach
  • znajomość systemów klasy PLC, SCADA, DCS
  • znajomość środowisk programowych i systemów informatycznych
  • znajomość oprogramowania Wonderware InTouch, HMI/SCADA iFIX, TIA PORTAL, STEP7 - diagnostyka i serwisowanie aplikacji
  • uprawnienia dozorowe do 1 kV
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet świadczeń (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków)