Starszy asystent projektanta instalacji sanitarnych /HVAC

Matex Controls Sp. z o.o.

Łomianki 05-092, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• praca w dziale projektowym instalacji sanitarnych,
• wykonywanie projektów budowlanych, przetargowych, wykonawczych,
• wsparcie projektantów i Kierownika Projektu w zakresie realizacji bieżących zadań,
• przygotowywanie specyfikacji technicznych i harmonogramów,
• przygotowywanie budżetów realizacyjnych.

Wymagania

• absolwent studiów technicznych (Inżynieria środowiska lub pokrewne),
• doświadczenie zawodowe na stanowisku asystenta projektanta – min. 2 lata,
• umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
• dobra obsługa programów: AutoCad, Audytor OZC, Audytor CO, pakiet MS Office, Ventpack,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• chęć dalszego pogłębiania wiedzy i doświadczenia,
• aktualne prawo jazdy kategorii B,
• dyspozycyjność,
• samodzielność,
• komunikatywność,
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy projektach z branży farmaceutycznej.

Prezentacja firmy

Firma Matex Controls oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi związane ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria