Starszy Aparatowy Zestawialni Wódek

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Żyrardów

Główne zadania:

  • Produkcja zestawów wódek zgodnie z recepturami i obowiązującymi normami z zachowaniem najwyższej jakości produktu.
  • Przeprowadzanie czynności kontrolnych w procesie produkcyjnym.
  • Rozliczanie i raportowanie materiałów zużytych do produkcji. Przeprowadzanie inwentaryzacji i rozliczeń codziennych i miesięcznych.
  • Utrzymanie najwyższych standardów produkcyjnych i jakościowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i standardami wewnętrznymi firmy.
  • Przestrzeganie przepisów BHP, jakościowych, celnych, podatkowych w zakresie wykonywanych zadań.

Wymagania:

  • Wykształcenie: Minimum średnie techniczne lub po studiach technicznych
  • Języki: Angielski- poziom średniozaawansowany
  • Doświadczenie w obrotach magazynowych płynów
  • Doświadczenie jako brygadzista lub kierownik linii
  • Umiejętność wykonywania obliczeń matematycznych. Umiejętność obsługi pomp, zaworów i urządzeń.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Doświadczenie pracy w systemie SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na zastępstwo (umowa na rok)
  • Dodatkowe benefity

Numer referencyjny: SAZW/01/2017/GRM
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.