Starszy Analityk (system CRM)

ProData Consult

Toruń, kujawsko-pomorskie

Od: ProData Consult
Miejsce pracy: Toruń

Dla naszego klienta, wdrażającego system CRM w ramach swojej grupy kapitałowej poszukujemy kandydata na stanowisko Analityka Systemowego (CRM).

Zadania:

  • Uczestnictwo w projekcie wdrożenia oraz rozwoju systemu Microsoft Dynamics CRM.
  • Wsparcie w pozyskiwaniu wymagań - zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych.
  • Prowadzenie analiz systemowych w celu tworzenia i rozbudowy funkcjonalności systemu CRM.
  • Udział w definiowaniu wizji w wypracowaniu szczegółowych koncepcji dotyczących systemu CRM oraz ich dokumentowanie.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami.
  • Realizowanie zadań w zespole zwinnym z elementami metodyki SCRUM.

Wymagania:

  •  Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku analityka systemowego lub podobnym.
  • Doświadczenia w pracy w strukturach telemarketingu lub w strukturach sprzedażowych.
  • Wiedza i doświadczenie związane z wdrażaniem systemów CRM np. Dynamics.
  • Rozwinięte zdolności analityczne.
  • Umiejętności tworzenia specyfikacji/dokumentu wymagań/analizy (dekompozycja wymagań, przypadki użycia, scenariusze testowe).
  • Umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej wspierającej wytwarzanie oprogramowania oraz dokumentacji utrzymaniowej.
  • Umiejętność wizualizacji analizowanych zagadnień w BPMN, UML.
  • Doświadczenie w prototypowaniu.
  • Doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem biznesowym.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.
  • Ukończone studia informatyczne lub pokrewne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.
  • Gotowość do poszerzania swojej wiedzy.
  • Umiejętność programowania będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole pracującym w oparciu o elementy metodyki SCRUM.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń.
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: m.in.: Luxmed, Multisport.
  • Możliwość skorzystania z wewnętrznych programów w ramach świadczeń.
  • Strefy relaksu i wyciszenia.
  • Stałą pracę w Toruniu.