Starszy Analityk Finansowy

Collins Aerospace

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie raportów dotyczących kosztów operacyjnych dla poszczególnych jednostek biznesowych oraz ich analiza
  • Analiza realizacji nowych projektów
  • Analiza rentowności programów produkcyjnych,
  • Wspomaganie procesu zamknięcia miesiąca
  • Wspomaganie procesu budżetowania
  • Raportowanie zgodnie z polskimi oraz amerykańskimi standardami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • 5 letnie doświadczenia w dziale księgowości lub finansów,
  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku analityka finansowego w firmie produkcyjnej z kapitałem zagranicznym
  • Wiedza z zakresu księgowości i finansów
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (w szczególności Excel oraz Power Point)
  • Znajomość systemu SAP i HFM będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz umiejętność pracy w zespole

Wymagania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w gronie specjalistów
  • Możliwość realizacji i udziału w ciekawych projektach biznesowych

Prezentacja firmy

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse