Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy odpowiedniego Kandydata / odpowiedniej Kandydatki na stanowisko:

Analityk Finansowy

Nr ref.: 42382
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie analityczne i doradcze w zakresie finansowym działu marketingu oraz Customer Marketingu
  • Analizy profitowości marek, produktów, kategorii
  • Monitoring wykonania budżetów marketingowych
  • Bieżące forecastowanie wydatków marketingowych
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca (m. in. kalkulacje rezerw)
  • Przygotowywanie raportów  na potrzeby wewnętrzne oraz dla centrali.
  • Udział w projektach w ramach integracji regionu Eastern Europe

Oczekiwania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w finansach i kontrolingu
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu SAP
  • Zaawansowane umiejętności obsługi MS Excel
  • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji
  • Znajomość systemu Hyperion będzie atutem
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Proaktywność i samodzielność
  • Zorganizowanie i elastyczność w działaniu

Oferta:
  • komfortowe warunki pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową (do końca sierpnia 2017)
  • rozwój w międzynarodowym środowisku
  • możliwość korzystania ze zdolności językowych w codziennej pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)