starszy analityk ds. łańcucha dostaw

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko

Nr ref.: 39946
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • zbieranie wyników i danych z kilku fabryk w regionie
  • opracowywanie zestawień dla kadry zarządzającej w Polsce i Centrali
  • bezpośredni kontakt z działami logistyki, magazynu, transportu i finansów
  • przygotowywanie raportów i narzędzi wspierających dział Logistyki
  • przeprowadzanie transakcji w systemie dotyczącym specyficznych procesów (refakturowanie kosztów w regionie, etc.)
  • podejmowanie działań usprawniających pracę Logistyki

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane logistyka)
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka anielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Excel, Acces, Power Point)
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • biegłość w analizie dużej ilości danych

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)