Starszy Analityk Danych

Cross Finance Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Cross Finance, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie obrotu wierzytelnościami, w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi proces rekrutacyjny na stanowisko:

Starszego Analityka Danych

Region: Gdańsk

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (matematyka, ekonometria, finanse)
  • bardzo dobra znajomość Excel
  • bardzo dobra znajomość SQL
  • rozwinięte umiejętności matematyczne i analityczne
  • zdolności logicznego myślenia
  • terminowość, sumienność i dokładność
  • umiejętność wyciągania wniosków i szybkiego uczenia się

Zakres obowiązków

  • gromadzenie i analizowanie danych
  • poszukiwanie możliwości rozwoju przedsiębiorstwa (analizy dotyczące efektywności bieżących procesów, analizy dotyczące rentowności)
  • ocena ryzyka
  • optymalizacja oraz automatyzacja narzędzi raportowania
  • analiza danych, szukanie błędów w raportach, szukanie zależności pomiędzy danymi, wizualizacja danych liczbowych
  • pisanie skryptów i makr analizujących zbiory danych
  • stała komunikacja z odbiorcami systemów raportowania
  • nadzorowanie rozliczeń z kontrahentami
  • udział w wycenie portfeli wierzytelności
  • udział w budowie modeli finansowych

Mile widziane

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenie w analizowaniu portfeli wierzytelności
  • doświadczenie w branży finansowej
  • doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu hurtownią danych

Oferujemy

  • interesujące wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • rozwój osobisty w młodym i bardzo ambitnym zespole analityków
  • pakiet medyczny i możliwe dofinansowanie do zajęć sportowych
  • możliwość uczestnictwa w nowych projektach rozwijającej się spółki

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj

Prezentacja firmy

Cross Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku od kilku lat zajmuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca IT - Bazy danych