Starszy/a Księgowy/a

HR SIGMA

Żywiec, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Żywiec

Zadania:

  • Nadzór nad księgowaniem dokumentów,
  • Współudział w prowadzenie księgowości dla spółek grupy zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • Sprawozdawczość do GUS, US, NBP oraz innych podmiotów zewnętrznych,
  • Prowadzenie bieżącej kontroli i analizy kont rozrachunkowych,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych (w tym zadania związane z inwentaryzacją),
  • Bieżąca analiza i wdrażanie przepisów podatkowych,
  • Współudział w prowadzeniu projektów wewnętrznych mających na cele usprawnienie procesów i procedur wewnątrz działu księgowości,
  • Wsparcie dla obiegu dokumentów księgowych, uzgadnianie sald księgowych,
  • Pozyskiwanie danych z różnych obszarów przedsiębiorstwa oraz bliska współpraca z innymi działami (HR, kontroling etc.).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z finansów i rachunkowości lub ekonomii,
  • Przynajmniej 7 letnie doświadczenie w księgowości (w tym min. 3 lata na samodzielnym/podobnym stanowisku),
  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie średniozaawansowanym,
  • Gotowość i otwartość na zmiany.

Oferujemy:

  • Wsparcie dalszego rozwoju zawodowego,
  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku,
  • Elastyczne podejście do formy i warunków zatrudnienia (do uzgodnienia).

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez formularz aplikacyjny.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA