Starszy/a Księgowy/a z j.angielskim

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Grupa Air Liquide, obecna w 80 krajach, zatrudniająca 67 000 pracowników, jest światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia.

Grupa Air Liquide rozpoczęła działalność w Polsce w 1995 roku. Air Liquide Polska Sp. z o. o. jest obecnie czołowym producentem i dystrybutorem gazów technicznych i medycznych w Polsce. Posiada zakłady rozdziału powietrza wytwarzające azot, tlen, argon i dysponuje nowoczesnymi zakładami napełniania butli, produkującymi gazy sprężone wysokiej jakości.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

  • Aktywne uczestnictwo w procesie zamykania ksiąg rachunkowych i uzgadnianiu kont
  • Księgowanie transakcji i dokumentów księgowych
  • Współpraca w prowadzeniu dokumentacji podatkowej i sporządzaniu deklaracji podatkowych
  • Współpraca z działem finansowym, kontrolingiem, działami operacyjnymi i centralą firmy
  • Współpraca z audytem
  • Przygotowywanie analiz, raportów, zestawień, sprawozdań na wewnętrzne oraz zewnętrzne potrzeby
  • Nadzorowanie procesu wprowadzania i przetwarzania danych księgowy w zautomatyzwanym systemie finansowym
  • Wyjaśnianie niezgodności
  • Udział w projektach mających na celu udoskonalanie procesów księgowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w dużej organizacji)
  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Wyższe wykształcenia (Finanse/Księgowość/Ekonomia preferowane)
  • Dobra znajomość programu Excel

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny (dodatkowe 3 dni urlopu w roku, ubezpieczenie, opieka medyczna dla całej rodziny, dofinansowanie kursu językowego i wakacji, karta sportowa i wiele innych)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w strukturze firmy
Zainteresowany? Wyślij swoje CV pomocą przycisku Aplikuj.