Starsza/y Księgowa/y w Departamencie Księgowości

KIR S.A.

Warszawa, mazowieckie

KIR S.A.

KIR jest kluczowym podmiotem infrastruktury polskiego sektora bankowego. Zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo w zakresie świadczonych usług, dążąc do efektywnego wspierania rozwoju obrotu bezgotówkowego.

Wykorzystując unikalne w skali polskiego rynku kompetencje i doświadczenie, KIR rozwija i dostarcza rozwiązania systemowe dopasowane do potrzeb sektora bankowego oraz aktywnie uczestniczy w procesie cyfryzacji administracji publicznej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • uzgadnianie podatku VAT w zakresie kont, grup podatkowych i okresów rozliczeniowych,
  • przygotowywanie deklaracji i korekt VAT, VAT-UE oraz JPK,
  • wyliczanie rocznej struktury VAT i ujęcie jej w rozliczeniach podatkowych,
  • prowadzenie rozliczeń eksportowych i importowych,
  • udział w tworzeniu sprawozdań finansowych,
  • przygotowywanie deklaracji podatku od nieruchomości,
  • koordynowanie procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • bieżące księgowanie faktur kosztowych,
  • wprowadzanie przelewów w systemie bankowym oraz księgowanie wyciągów,
  • bieżąca kontrola rozrachunków,
  • kontrola poprawności danych / dokumentacji.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu finansowym,
  • znajomości ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych, w tym rozliczeń sprzedaży mieszanej i VAT wg. proporcji,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dokładności, skrupulatność,
  • znajomości programów pakietu Office: Word, Outlook, Excel,
  • dobrej organizacji pracy i wielozadaniowości,
  • sumienności i zaangażowania,
  • komunikatywności.

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Narzędzia do pracy
  • Akcje wolontariatu pracowniczego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wsparcie dla inicjatyw Pracowników
  • Szkolenia
  • Benefity:
  • ZFŚŚ
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
KIR S.A.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.