Starsza Księgowa (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Kandydat będzie pracować w rozbudowanym zespole księgowym i uczestniczyć w raportowaniu spółek z grupy do Centrali zgodnie z MSR. Osoba na tym stanowisku będzie miała szansę na rozwój pionowy w ramach rozbudowanego zespołu księgowego.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, dużej firmy zlokalizowanej na Okęciu (okolice Al. Krakowskiej) pilnie poszukujemy doświadczonej Księgowej lub Starszej Księgowej, która ma doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych wg. MSR / IFRS.

Opis stanowiska

  • Księgowanie wszelkich faktur kosztowych dużej firmy,
  • Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych VAT, CIT, Udział w sporządzaniu zestawień na potrzeby biznesu oraz Głównej Księgowej,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z MSR / IFRS,
  • Wsparcie w procesie konsolidacji sprawozdań finansowych
  • Raportowanie do Koordynatora Działu Księgowości

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (Finanse / Rachunkowość)
  • Co najmniej 3-4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • Dobra znajomość Excel będzie atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (głownie pisany)
  • Motywacja do uczenia się nowych rzeczy oraz pracy w skomplikowanym biznesie
  • Otwartość, dobre umiejętności prezentacyjne,
  • Znajomość Axapta będzie atutem

Oferujemy

Klient oferuje możliwość uczestniczenia w opłaconych szkoleniach merytorycznych, kartę medyczną, sportową. Kandydat dodatkowo będzie miał możliwość uczestniczenia w projektach, które są dodatkowo płatne.

Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel