Stanowisko wdrożeniowo badawcze - Produkcja opraw oświetleniowych

Spectra Lighting Sp. z o.o.

Warszawa, ZAŁUSKI, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • wspomaganie działu konstrukcyjnego w pracach projektowych
  • wykonywanie badań fotometrycznych i elektrycznych (pod nadzorem doświadczonego specjalisty)
  • przygotowywanie zleconych dokumentacji produkcyjnych

Wymagania:

  • absolwent lub student wydziałów technicznych (preferowany wydział elektryczny i mechaniczny)
  • znajomość programów typu CAD
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • chęć do nauki

Oferujemy:

  • Warunki pracy (czas pracy / wynagrodzenie) dostosowane do możliwości kandydata
  • Zdobycie praktycznego doświadczenia w firmie produkcyjnej

Lokalizacja:

ZAŁUSKI

Praca od początku maja

Prezentacja firmy

Firma oświetleniowa,zajmuje się najnowocześniejszymi technologiam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Badania / Rozwój