Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży (oferta dedykowana dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością)

A-trybut-Polski HR S.A.

Kraków, 31-156, małopolskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut Polski HR S.A. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych. A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Misją naszej firmy jest stworzenie rynku pracy prawdziwie otwartego dla osób z różnymi dysfunkcjami. Chcemy to uczynić poprzez przełamywanie stereotypów związanych z ograniczeniami zawodowymi osób niepełnosprawnych. Nasz cel to budowanie społeczeństwa bez barier.

Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• Aktywna sprzedaż produktów
• Utrzymywanie relacji z Klientami
• Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Wymagania

Wymagania:
• min. roczne doświadczenie w telemarketingu,
• wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientami,
• nastawienie na realizację celów sprzedażowych, wysoką determinację w działaniu i zaangażowanie,
• umiejętność badania potrzeb Klientów oraz odpowiednie dopasowanie oferty
• dobra znajomość usług internetowych i rynku e-commerce.

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę),
• stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników i zaangażowania,
• pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń.

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing