Stanowisko: Specjalista ds. rozliczeń projektu POKL

McGregor Language Schools

Myślenice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
· Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie realizacji projektu
· Przygotowanie i weryfikacja dokumentacji projektu, w szczególności dokumentów finansowych
· Bieżąca obsługa uczestników projektu
· Opracowywanie wniosków o płatności, w tym wniosku końcowego
· Kompletowanie, opisywanie i ewidencjonowanie dokumentów finansowych
· Prowadzenie sprawozdawczości finansowej
· Kontrola wydatków zgodnie z harmonogramem realizacji projektu
· Koordynacja rozliczeń finansowych projektu
· Przygotowanie PEFS
· Kontakt z IP

Obszar realizacji projektu: powiat myślenicki, limanowski, nowosądecki, nowotarski, wadowicki, tarnowski

Miejsce pracy: Myślenice

Oferujemy:
· Pracę na samodzielnym stanowisku
· Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
· Niezbędna narzędzia pracy

Wymagania

Wymagania:
· Minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu/rozliczaniu/administrowaniu projektami UE, w szczególności 6.1.1
· Znajomość specyfiki realizacji projektów finansowanych ze środków UE
· Znajomość bieżących wytycznych w zakresie kwalifikowania wydatków w ramach POKL
· Umiejętność sporządzania wniosków o płatność
· Ogólna znajomość zasad księgowości i kadr
· Biegła znajomości pakietu MS Office
· Komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność
· Zdolność realizacji powierzonych zadań pod presją czasu i w warunkach stresowych
· Komunikatywna znajomość języka angielskiego
· Czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Szkoła języków obcych w Myślenicach i Limanowej. Języki angielski, niemi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
do 31.05.2015
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa