Stanowisko: Programista C#

recruit.pl

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowoczesną agencją doradztwa personalnego oraz dostawcą rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Naszą misją jest wszechstronne wspieranie Klientów w budowaniu kadry przedsiębiorstwa

Naszym Klientem jest zagraniczna firma produkcyjna z branży elektronicznej i elektrotechnicznej, która aktualnie poszukuje Programisty C#. Osoba na tym stanowisku będzie tworzyć i administrować aplikacjami wspierającymi pracę całej firmy, w tym także produkcji.

Obowiązki

  • Tworzenie aplikacji bazodanowych w języku C# z wykorzystaniem technologii WinForms, WPF i LINQ. Komunikacja z bazami danych Oracle, MSSQL i MySQL.
  • Tworzenie architektury bazodanowej z wykorzystaniem PL/SQL.
  • Administracja istniejącymi aplikacjami.
  • Architektura aplikacji i projektowanie interfejsu użytkownika.
  • Wsparcie globalnych aplikacji produkcyjnych (instalowanie, konfigurowanie i testowanie dostarczonych aplikacji).
  • Prowadzenie projektów związanych z rozbudową oprogramowania na linii produkcyjnej (z wykorzystaniem AGILE / SCRUM, kontakt z interesariuszami, przygotowanie harmonogramu prac, spotkania projektowe, wytwarzanie oprogramowania, testowanie na linii produkcyjnej, dostarczenie dokumentacji dla użytkownika).

Oczekujemy

  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka C#
  • Znajomość baz danych Oracle
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość MySQL i MS SQL
  • Znajomość WPF, WinForms, SQL, LINQ, XML
  • Znajomość systemu kontroli wersji SVN
  • Dodatkowym atutem będzie PL/SQL i ZPLII
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość PHP
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Skrupulatność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, otwartość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport

Prezentacja firmy

Recruit.pl to prężnie działający organizm, w którego skład wchodzą praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Project Management