Stanowisko PMO

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
PMO
Warszawa
NR REF.: 1114705

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów - firmy z branży telekomunikacyjnej - poszukujemy osoby na stanowisko:

PMO

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Forma współpracy: kontrakt B2B
Stawka: 300-350 pln netto+vat/md

Współpraca długoterminowa

Zadania:
  • Przegląd i prognozowanie budżetu z Kierownikami
  • Wsparcie Kierowników w obsłudze SAP
  • Obsługa cyklu raportowego statusu projektów
  • Pomoc w zamykaniu i rozliczaniu projektów i inicjatyw
  • Wspracie operacyjne działu (dostępy, oprogramowania, sprzęt, onboarding techniczny, itp.)

Wymagania:
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Excela (tabele przestawne, vlookup, itp.)
  • Bardzo dobra znajomość Outlooka
  • Umiejętność analizowania i syntezy danych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
  • Doświadczenie w analizie budżetów/danych finansowych
  • Kontakt z SAP
  • Znajomość JIRA

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland