STANOWISKO INFORMATYCZNE W SEKCJI INFORMATYCZNEJ

Narodowy Instytut Leków

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DYREKTOR NARODOWEGO INSTYTUTU LEKÓW ZATRUDNI KANDYDATA NA STANOWISKO INFORMATYCZNE W SEKCJI INFORMATYCZNEJ

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW PRACOWNICZYCH:

  1. opieka nad siecią komputerową Instytutu oraz naprawa, konserwacja: sieci komputerowej i sprzętu komputerowego;
  2. rozwiązywanie pojawiających się problemów i dostarczanie wsparcia użytkownikom;
  3. instalacja, konfiguracja i utrzymanie systemów;
  4. projektowanie i wdrażanie, modyfikacji i poprawek;
  5. umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów;
  6. konserwacja i naprawa urządzeń komputerowych;
  7. znajomość rozwiązań do monitorowania sieci i systemów;
  8. doświadczenie w instalacji i utrzymaniu sieci;
  9. konfiguracja protokołu TCP/IP;
  10. instalacja i konfiguracja aplikacji opartych m.in. o MS Access w tym kwerendy;
  11. znajomość platformy sprzętowej związanej z sieciami komputerowymi.

Do obowiązków osoby przyjętej do pracy będzie należało:

  1. serwis sprzętu komputerowego na terenie Instytutu: komputery, drukarki, monitory,ups’y etc.;
  2. instalacja i nadzór nad oprogramowaniem;
  3. tworzenie dokumentacji projektowej w tym m.in. harmonogramów wdrożeń, instrukcji;
  4. weryfikacja produktów dostarczanych przez wykonawców;
  5. prowadzenie rozpoznania rynku w zakresie standardów sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz innego sprzętu technicznego;
  6. instalacja i konfiguracja nowych komputerów do pracy w sieci;
  7. wsparcie użytkowników systemu informatycznego w codziennej pracy (pomoc z pakietem Office, konfiguracja poczty, aktualizacje etc.);
  8. udział we wdrażaniu i projektowaniu nowych rozwiązań.

WYMAGANIA:

  1. wykształcenie, co najmniej średnie;
  2. perfekcyjna znajomość architektury PC, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne;
  3. praktyczna znajomość systemów operacyjnych Windows XP, 7/8/10 (instalacja, konfiguracja);
  4. znajomość pakietu Microsoft Office w stopniu zaawansowanym;
  5. znajomość Active Directory LDAP;
  6. znajomość konfiguracji TCP/IP w systemach operacyjnych rodziny Windows, Linux;
  7. bardzo dobra znajomość urządzeń sieciowych, budowy i działania sieci LAN;
  8. praktyczna znajomość obsługi systemów zwirtualizowanych np. ESX (Vmware);
  9. zaawansowana znajomość systemów Windows 2003  /  2008 /  20112 Server oraz Linux: Debian, Centos, OpenSuse;
  10. minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku IT;
  11. znajomość języków: PHP, HTML, SQL;
  12. znajomość systemów CMS: Joomla, Drupal, Wordpress;
  13. doświadczenie przy stacjach roboczych połączonych z aparaturą laboratoryjną;
  14. konfiguracja switche (QOS, Vlan), routery, firewall;
  15. samodyscyplina;
  16. umiejętność pracy w zespole;
  17. wysoka kultura i komunikatywność;
  18. znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym– czytanie dokumentacji.

SPIS DOKUMENTÓW DO PROCESU REKRUTACJI:

  1. życiorys zawierający oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135);
  2. list motywacyjny;
  3. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i staż pracy;
  4. oświadczenie o wyrażeniu zgody na bezpośredni kontakt z poprzednim pracodawcą, zawierające dane do kontaktu, w celu uszczegółowienia informacji zawartych w ofercie
  5. mile widziane referencje.

WARUNKI:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • pełny wymiar czasu pracy;
  • praca w znaczącej instytucji naukowo-badawczej;
  • pakiet socjalny;
  • opieka medyczna;
  • wsparcie merytoryczne, praktyczne i organizacyjne.

SPOSÓB SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Oferty z tytułem „Oferta pracy na stanowisko informatyka w Sekcji Informatycznej” należy przesyłać do dnia 25 listopada 2016 r. na adres: rekrutacja.si(at) nil. gov . pl

Uprzejmie informujemy, że będziemy się kontaktować z wybranymi osobami. Po zakończeniu procesu rekrutacji wszystkie oferty z wyjątkiem wybranych kandydatów podlegają zniszczeniu.

Prezentacja firmy

Narodowy Instytut Leków jest państwową jednostką organizacyjną prowadząc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Bazy danych, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis