Opis stanowiska pracy

Centrum Obsługi Administracji Rządowej – KRW Łańsk ogłasza nabór na stanowisko do spraw księgowości.

Wymiar etatu: pełny.

Miejsce pracy: Kompleks Recepcyjno Wypoczynkowy Łańsk, gmina Stawiguda.

I. Kandydaci przystępujący do składania ofert powinni spełniać następujące wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

1. minimum średnie wykształcenie ekonomiczne,

2. minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe,

3. pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,

4. bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT)

5. umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office, Internet, poczta elektroniczna,

6. wysoki standard etyki zawodowej,

II. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

1. weryfikacja dokumentów finansowo – księgowych pod względem formalno – rachunkowym,

2. ewidencja księgowa dokumentów sprzedaży i zakupu oraz innych dokumentów o charakterze kosztowym,

3. księgowanie wyciągów bankowych, dokumentów obrotu gotówkowego i bezgotówkowego,

4. przygotowanie i realizacja bieżących płatności,

5. ewidencja dokumentu obrotu magazynowego,

6. weryfikacja sald rozrachunków,

III. Wymagane dokumenty (obowiązkowe):

1. list motywacyjny i życiorys – CV z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej,

2. oświadzcenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Obsługi Administracji Rządowej z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 28 lutego 2017 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat