Opis stanowiska pracy

Trzy rzeczy dla których powinieneś u nas pracować:

1.Pieniądze – nie ma czego się wstydzić

potrzebujemy ludzi ambitnych chcących zarabiać

„Nie ważne ile zarabiasz, ważne ile zaoszczędzisz” - Larry T.

2.Akcja – tu się cały czas coś dzieje i my mamy w tym udział. To coś zależy od nas – nasz sukces, nasz awans. Nie od układów, nie od szefa czy znajomości, może mamy więcej potknięć, ale mamy więcej sukcesów i zwycięstw.

3.Atmosfera – bycie optymistą jest trudne, ale bycie optymistą w gronie optymistów to jedna z najpiękniejszych rzeczy

Ze względu na rozwój firmy i planowanie otworzenia 4 nowych oddziałów poszukujemy pracowników.

Nasi Klienci to Spółka działająca na terenie całego kraju, zatrudniająca ok. 200 osób, z siedzibą Zarządu w Warszawie.

Do swojego kameralnego biura zlokalizowanego w centrum Zabrza poszukuje 28 osób do prac fizycznych jak i umysłowych.

Główne zadania(stanowiska umysłowe):

- organizacja dokumentacji dotyczącej działalności firmy (umowy z kontrahentami, z dostawcami usług, zlecenia i raporty)

- organizacja dokumentacji zleceniobiorców

- Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

(stanowiska fizyczne)

- montaż

- serwis

- wykonywanie reklamacji

- obsługa klienta

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia

- Przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej.

- Pracę w młodym zespole

- Atrakcyjne wynagrodzenie + premia motywacyjna

Wyjazdy integracyjne

- kursy i szkolenia dla osób które nie posiadają doświadczenia

Wyślij nam Swoje CV bo mamy coraz mniej miejsc!!!!! Każdy ma szanse!

Wyślij a damy Ci szanse przystąpić do naszej małej lecz ciągle rozwijającej się rodziny.

UWAŻAMY że najważniejsza jest rodzinna atmosfera w pracy (oczywiście prócz odpowiedniego wynagrodzenia)

Wymagania

- Wykształcenia max średniego

- Chęci do pracy

- Zaangażowania, wytrwałości, sumienności, nastawienia na współpracę

- wiek do 45 lat

- Poczucia humoru

- kreatywność

- nietypowych zdolności

Mile widziani mężczyźni z prawem jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Jesteśmy strategicznymi partnerem renomowanych firm, które dzięki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
28
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia motywacyjna, wyjazdy integracyjne
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting