Stała pracy w dużej firmie handlowej

F.P.H. Brotex

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Cieszyn, Pszczyna, Żory

Oddział renomowanej międzynarodowej instytucji poszukuje Ludzi, którzy chcą:
•odnieść sukces zawodowy,
•odnieść sukces finansowy,
•realizować swoje własne kreatywne pomysły,
•pracować w młodym ambitnym zespole.

Zapewniamy
•atrakcyjne warunki finansowe,
•cotygodniowe wypłaty wynagrodzeń,
•otwarta ścieżka kariery w międzynarodowym środowisku pracy,
•szeroki wachlarz specjalistycznych szkoleń,
•wyjazdy zagraniczne dla najlepszych,

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji, bardzo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z zaznaczeniem w tytule maila numeru ref: BB/AG/03/2014,

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883

Wymagania

Jedyne czego od Ciebie wymagamy to:
•preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
•motywacja do pracy z klientami,
•gotowość do podnoszenia kwalifikacji,
•komunikatywności i otwartości na wyzwania zawodowe,
•wysokiej kultury osobistej,
•zaangażowania.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje produkcją i handlem

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta