Opis stanowiska pracy

Firma IPP Health jest Niemiecka agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w 100% w rekrutacji oraz wsparciu pielęgniarek i lekarzy w procesie podejmowania zatrudnienia w Niemczech.

Aktualnie poszukujemy Pielęgniarek / Pielęgniarzy i Polożne / Polożników do pracy na staly Etat w Niemieckich Miastach jak na przyklad w Monachium, Kolonia, Hamburg, Stuttgart, Berlin i Frankfurt nad Menem

Usługa dla kandydata (bezpłatna):

- Doradztwo w wybranym zakresie zastosowania / obszarze

- Poprawa i transformacja CV na jednolitym formacie ( w jezyku niemieckim )

- Zapoznanie z wybranym pracodawcom i wszczęcia na wywiad przez Skype

- Organizowanie podróży na rozmowe wstepna ( wywiad) i mozliwosc zobaczenia alternatywnych

miejsc (szpitali)

- Pomoc w wypełnianiu dokumentów umowy o prace (wszystkie umowy o prace nie mają zoobowiazania albo kar czasowych).

- Rejestracja do niemieckiego ubezpieczenia zdrowotnego i dostarczenia wymaganych dokumentów do potencjalnego pracodawcy.

- Organizacja tymczasowego zakwaterowania (w razie potrzeby).

- Pomoc w załatwieniu niezbędnych aplikacji ( rejestracje, konto w Banku itp) w Niemczech i zamówień wymaganych dokumentów.

- Wdrożenie procedury uznawania (w razie potrzeby).

- Organizacja kursu językowego na nowym miejscu zamieszkania (jeśli to konieczne).

- Stały kontakt ze mna, aby wspierać i pomagac w nowym życiu / zeby pirwszy okres w nowej pracy sprawial satysfakcje i ucieche

Oferta:

- Praca w niemieckich szpitalach na różnych oddziałach: chirurgii, chorób wewnętrznych, intensywnej opieki medycznej, itp

- Bezpośrednie zatrudnienie w wybranej Klinice - NIE “Zeitarbeit”

- niemiecka umowa o pracę - czas pracy = 38, 5 godziny/tydzień i 30 Dni Urlopu na rok

- Jeżeli nie masz niemieckich kwalifikacji zawodowych, jest mozliwosc zaczecia pracy w charakterze asystentów pielęgniarskich o obniżonej stawce bez “Deutsche Anerkennung” (około 1.900,- €) . Procedura uznawania kwalifikacji zawodowych bedzie przez nas organizowana. Jeżeli cala procedura zostanie zamknieta automatycznie podnosi sie miesieczna stawka od pracodawcy do normy innych kolegow, czyli +/- 2.400,- €. Do tego dochodzi dopłata za prace na zmiany 20-30%. Realistyczna miesieczna stawka wychodzi na 3.000,- €

Wymagania:

- Szkoła medyczna potwierdzoną dyplomem

- Znajomość języka niemieckiego w stopniu A2/ B1

Nie pobieramy opłat, nie oferujemy pracy typu "Zeitarbeit"!

Zainteresowane ofertą osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim (jezeli dostepne w jezyku niemieckim) na adres e-mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Prezentacja firmy

Firma Ipp-Health Medizinisches Personalmanagement pomaga zdobyć stałe za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
okolo 20-30%
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Obsługa klienta, Praca Kontrola jakości, Praca Ochrona