Stała Praca dla Handlowca

InterStrony

Bielsko Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszego oddziału poszukujemy w Bielsku-Białej kandydatów na stanowisko:

Doradcy Klienta.

Zadania:

- pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów
- aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę
- sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

- wykształcenie średnie
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
- entuzjazm w realizacji powierzonych zadań
- umiejętność rozwiązywania problemów
- umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych
relacji z klientami
- komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku

Osoby zainteresowane Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Tworzenie stron internetowych, doradztwo w zakresie reklamy, PR.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta